Największe wygrane w historii bukmacherki

Największe wygrane w historii bukmacherki

Zakłady bukmacherskie to nic innego jak przewidywanie wyników w różnych dyscyplinach sportowych. Lubuje się w tym bardzo duża liczba osób. Każda z nich ma swoją ulubioną firmę bukmacherską, gdzie obstawia spotkania. Jednym wychodzi to bardziej, to znaczy udaje im się wygrywać regularnie bądź trafi im się wygrana życia, drugim zaś jest bardziej pod górkę i większość wpłaconych pieniędzy przegrywają.

Jakie są najwyższe wygrane w historii zakładów bukmacherskich w Polsce?

Oczywiście trzeba wziąć najpierw pod uwagę fakt, że kupony typu taśma, a więc takie z dużą liczbą zdarzeń mają swoją ograniczoną maksymalną stawkę, oczywiście jest to zależne od strony bukmacherskiej, jaką się wybierze. Są osoby, które lubią typowe duże kupony z małą stawką, inni zaś wolą jednak mniejszą ilość zdarzeń i więcej postawionych pieniędzy.

W październiku ubiegłego roku padła jedna z najwyższych wygranych w historii polskich zakładów bukmacherskich. Na kuponie obstawionym u bukmachera Forbet znalazło się pięć spotkań, wszystkie dotyczyły eliminacji do Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Europie. Łączny kurs kuponu wyniósł aż sto osiemdziesiąt cztery, zaś stawka nie należała do najmniejszych, ponieważ gracz postawił tam aż tysiąc złotych. Jego wygrana wyniosła wówczas bardzo wysokie sto sześćdziesiąt dwa tysiące trzysta siedemdziesiąt jeden złotych.

W tym samym miesiącu w ubiegłym roku padła najwyższa wygrana w Fortunie i była to najwyższa wygrana w dwa tysiące dwudziestym pierwszym roku. Ponownie gracz umieścił na kuponie piłkę nożną, aczkolwiek tym razem była to prawdziwa mieszanka wielu lig, jak i europejskich pucharów. Znalazła się tam bowiem Liga Europy, Liga Konferencji, ale także liga angielska, włoska, czy też liga Cypru. Postawiona stawka to raptem dwa złote. Osiągnięty kurs przez gracza wyniósł aż trzysta sześćdziesiąt jeden tysięcy dziewięćset pięć. Jego wygrana wyniosła sześćset jeden tysięcy.

Na pewno warto zwrócić również uwagę na wygraną gracza w Totolotku we wrześniu dwa tysiące dziewiętnastego roku. Wówczas jeden z klientów tej firmy bukmacherskiej trafił aż cztery dokładne wyniki w Lidze Mistrzów. Postawił on raptem dwa złote przy wysokim kursie dziewięć tysięcy osiemset, stąd też po odliczeniu podatku jego wygrana wyniosła aż piętnaście tysięcy pięćset dwadzieścia trzy złote. Pomimo mniejszej wygranej niż u wyżej wspomnianych graczy sprawa wydaje się o wiele trudniejsza, gdyż mamy do czynienia z dużo wyższymi kursami jeśli chodzi o pojedyncze zdarzenie, chociaż było ich o wiele mniej.

W STS również padały wysokie wygrane. Jeden z graczy danego dnia wygrał w zakładach ponad milion złotych na kilku kuponach. Na pojedynczym wygrał on aż dwieście pięćdziesiąt tysięcy złotych typując aż dwadzieścia pięć zdarzeń. Postawił na to raptem trzy złote przy kursie aż sto cztery tysiące dziewięćset dziewiętnaście.

To tylko część wysokich wygranych w polskich zakładach bukmacherskich. Jak widać potrzebna jest do tego pewna wiedza, ale i ogromne szczęście. Jedno i drugie wyżej wspomniani gracze ewidentnie posiadali.

Interesujesz się piłką? Zajrzyj tutaj: https://rasiak.pl/.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )