Liposukcja brzucha – odsysanie tłuszczu z brzucha w praktyce

Liposukcja brzucha – odsysanie tłuszczu z brzucha w praktyce

Szybkie tempo życia, jakie teraz prowadzimy, niezdrowe jedzenie i brak ruchu, przyczyniają się do rosnącej ciągle masy ciała. Jeśli wierzyć statystykom społeczeństwa europejskie bardzo szybko zbliżają się do amerykańskich, jeżeli chodzi o średnią wagę. W Stanach Zjednoczonych praktycznie 70% społeczeństwa ma nadwagę lub otyłość, my wcale nie prezentujemy się pod tym kątem lepiej. Liposukcja brzucha, czyli odsysanie tłuszczu, staje się coraz bardziej popularna. Wszyscy chcemy być przecież piękni i szczupli.

Dlaczego tyjemy na brzuchu?

Według lekarza Williama Gravesa, tłuszcz na brzuchu, to w dużej mierze zasługa glutenu, który spożywamy. Gluten obecny jest wszędzie, nawet w wyrobach takich jak gotowe sałatki czy wędliny. Doprowadza on do nieszczelności jelit, a to z kolei powoduje szereg chorób, jak również przyczynia się do tycia. Nie możemy jednak wszystkiego zrzucać na karb glutenu, prawda jest taka, że nasza waga to suma wszystkiego tego, co jemy, włącznie z tłuszczami i gazowanymi napojami. Jeżeli dołożyć do tego zerową lub znikomą aktywność fizyczną, zaczyna wyłaniać się obraz Polaka, który waży coraz więcej. Metod odchudzania jest wiele, wiemy o tym doskonale, ale część z nich nie działa tak, jak powinny. Ciało chudnie, ale brzuch pozostaje otłuszczony. Wbrew pozorom ta część ciała najgorzej poddaje się jakiemukolwiek odchudzaniu. Na szczęście w dzisiejszych czasach dysponujemy już zaawansowanymi metodami niwelowania tego problemu. Wśród nich prym wiedzie liposukcja brzucha – skuteczna metoda, która pozwala pozbyć się tłuszczu raz na zawsze.

Dlaczego liposukcja brzucha jest taka skuteczna?

Jeżeli się odchudzasz, to tylko redukujesz ilość tłuszczu w komórkach tłuszczowych, jakie posiadasz na swoim brzuchu. Możesz prowadzić wielomiesięczna dietę, po czym zaprzestać jej, wrócić do dawnych nawyków żywieniowych i na powrót „przeładować”. Powstaje błędne koło, odchudzasz się, tracisz na wadze, po czym i tak przybierasz. Żeby wyglądać dobrze, musisz być na niekończącej się diecie lub intensywnie ćwiczyć Medycyna estetyczna proponuje inne rozwiązanie, trwałe usunięcie komórek tłuszczowych, czyli odsysanie tłuszczu z brzucha. Raz usunięte komórki, nie będą mogły już gromadzić tłuszczu, dlatego, że najzwyczajniej w świecie nie będzie ich już. Liposukcja brzucha to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają radykalnych metod, które będą już zawsze widoczne.

Dla kogo przeznaczone jest odsysanie tłuszczu?

Odessać tłuszcz z brzucha mogą osoby, które:

  • Nieskutecznie się odchudzają.
  • Cierpią na efekt jojo.
  • Mają nadmiar tłuszczu i skóry na brzuchu.
  • Nie mogą wykonywać ćwiczeń fizycznych.
  • Tyją przez leki.

W każdym z tych przypadków liposukcja brzucha daje natychmiastowe i co najważniejsze trwałe efekty. Brzuch jest smuklejszy, talia lepiej zarysowana, a ciało proporcjonalne. Zabieg nie jest ani bolesny, ani skomplikowany. Czas jego trwania to ok. 1,5 godziny, można go powtarzać aż do uzyskania optymalnych efektów i co najważniejsze, cieszyć się płaskim brzuchem.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )