Spacer wirtualny – czyli darmowa podróż dookoła świata!

Spacer wirtualny – czyli darmowa podróż dookoła świata!

Możliwości jakie oferuje nam współczesna technologia stają się coraz bardziej atrakcyjne. Spacer wirtualny to zdecydowanie jedna z ciekawszych inicjatyw jakie powstały w ostatnich latach. Nie tylko usprawnia działanie wielu biznesów, ale daje możliwość obejrzenia wielu miejsc na świecie osobom, które nie zawsze posiadają możliwość zrobienia tego na żywo.

Jak powstaje spacer wirtualny?

Aby stworzyć spacer wirtualny, potrzebujemy specjalistycznego sprzętu. Może to być 360-stopniowa kamera, aparat lub dron. Czas wykonania jednego projektu, zależy od wielkości fotografowanego miejsca, a średnia długość zrobienia jednego ujęcia to 5 minut. Musimy jednak pamiętać o tym, że wszystko uzależnione jest tak naprawdę od czynników zewnętrznych. Sfotografowanie miejsca, którego nie odwiedza wielu turystów będzie naturalnie trwało o wiele krócej, niż na przykład katedry do której często ustawiają się kilkumetrowe kolejki. Poza tym, musimy wziąć pod uwagę warunki pogodowe. Najlepszym momentem na wykonywanie projektu będzie słoneczny dzień, a wiadomo, że nie zawsze uda nam się trafić właśnie na taką pogodę.

Spacer wirtualny – przemieszczaj się w dowolnym momencie i w dowolne miejsce!

Wygoda jaką zapewniło nam posiadanie komputera oraz internetu jest nie do opisania. Spacer wirtualny, jest idealną metodą na sprawdzenie, czy dane miejsce podróży naprawdę nas interesuje. Nikt przecież nie chciałby przekonać się dopiero na miejscu, że wycieczka nie była warta wydanych pieniędzy. Poza tym, nawet jeśli nie planujemy się nigdzie wybierać, czasem odczuwamy potrzebę zorientowania się co dzieje się na świecie. Spacer wirtualny, pozwoli nam zajrzeć nawet w najbardziej odległe zakątki świata, a wszystko to dzięki prawdziwym pasjonatom fotografii, którzy wybierają się właśnie w te miejsca i robią świetną robotę. Jeśli chcemy posiadać swój własny spacer wirtualny, warto zajrzeć na stronę http://www.spacery360.com/. Sprawdzi się również w mniejszych przestrzeniach, takich jak budynek firmy czy restauracja.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (1 )