Cashback, czyli zakład bez ryzyka – czy możemy liczyć na taki bonus powitalny od BWIN?

Cashback, czyli zakład bez ryzyka – czy możemy liczyć na taki bonus powitalny od BWIN?

Cashback jest często oferowanym przez firmy bukmacherskie bonusem powitalnym mieszczącym się w ramach definicji tak zwanych zakładów bez ryzyka. Czy od bukmachera BWIN cashback będzie dostępny dla nowych graczy rejestrujących konto? Spekulacji i oczekiwań względem lidera w branży bukmacherskiej jest sporo, jednak na konkretne informacje trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. BWIN, co prawda już kiedyś działał w Polsce, ale w związku z wprowadzeniem w kraju ustawy hazardowej wstrzymał swoją działalność. Powrót BWIN na polski rynek jest już pewny i planowany na 2023 rok, jednak na szczegóły i dokładną datę ponownego odpalenia zakładów online bukmachera trzeba jeszcze poczekać.

Jakie rodzaje bonusów może zaoferować graczom BWIN?

W branży bukmacherskiej bonusy powitalne, a także bonusy dla stałych użytkowników nie są nowością. Do najczęściej oferowanych przez bukmacherów bonusów możemy zaliczyć:

  • Bonus od depozytu: To jeden z najczęściej oferowanych bonusów powitalnych. Gracz otrzymuje bonus od wpłaconej kwoty depozytu. Na przykład, bukmacher może zaoferować bonus w wysokości 100% wpłaconej kwoty do określonej maksymalnej sumy.
  • Zakład bez ryzyka: Ten rodzaj bonusu polega na tym, że jeśli gracz przegra swoje pierwsze zakłady, to otrzymuje zwrot stawki w formie bonusu, który może zostać wykorzystany do dalszych zakładów.
  • Freebet: To bonus w postaci darmowego zakładu, który może zostać wykorzystany na określonych warunkach. Na przykład, bukmacher może zaoferować freebet w wysokości 50 PLN, który można wykorzystać tylko na wydarzenia sportowe z kursem co najmniej 2.00.
  • Bonus od wygranej: Ten rodzaj bonusu polega na tym, że gracz otrzymuje bonus w wysokości określonej procentowej wartości swojej wygranej. Na przykład, bukmacher może zaoferować bonus w wysokości 10% wartości wygranej kwoty.

Nie ulega wątpliwości, że najbardziej wyczekiwanym od BWIN bonusem jest cashback, który minimalizuje ryzyko utraty środków w przypadku źle obstawionego zakładu i przegranej. W przypadku wszystkich legalnie działających zakładów cashback różni się w kwestii zwracanych lub przyznawanych środków, a dokładne zasady bonusu zawsze określa regulamin „promocji”. Czy zaproponowany przez BWIN cashback będzie gwarantował zwrot utraconych środków w 100%? Na to pytanie na pewno odpowie regulamin promocji bukmachera, jak tylko oficjalnie postawi on po raz kolejny kroki na polskim rynku hazardowym.

CATEGORIES
Share This

COMMENTS

Wordpress (0)
Disqus (0 )